افتتاح ساختمان سرپرستی غرب استان مازندران بیمه رازی

افتتاح ساختمان سرپرستی غرب استان مازندران بیمه رازی

ساختمان جدید سرپرستی غرب استان مازندران (چالوس) شرکت بیمه رازی با حضور مدیرعامل، مشاور بازرگانی ایشان، مدیران ارشد، فرماندار چالوس جمعی از مدیران استانی و ...  افتتاح شد.


 

به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، مراسم افتتاحیه این شعبه با حضور دکتر یونس مظلومی مدیر عامل بیمه رازی، مشاور بازرگانی ایشان، مهندسی زندی فرماندار شهر چالوس، امام جمعه محترم شهرستان چالوس حجت الاسلام آقاي راشدي، سرهنگ محمودی رياست راهنمايي و رانندگي چالوس، معاونت شهردار چالوس، اعضاي شوراي شهر چالوس، اعضاي نظام پزشكي شهرستان چالوس و رئيس بيمارستان شهرستان چالوس و پزشكان شهرستان و جمع کثیری از نمایندگان برگزار گرديد.

 گفتنی است دکتر مظلومی، مدیر عامل شرکت بیمه رازی در سخنرانی خود که در سالن همایش های هتل پارسیان خزر شهر چالوس برگزار شد، به تشریح استراتژی های بیمه رازی در امر توسعه و یکسان سازی شعبه های شرکت در سراسر کشور و سهم آن در صنعت بيمه و جایگاه این شرکت در سطح داخل و بین الملل پرداختند و بعد از آن نشست دوستانه  نمايندگان محترم شعبه سرپرستي غرب استان مازندران با مدیرعامل و مدیران ارشد برگزار شد. 

 

  • تاریخ درج: 11 دی 1395
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید