همایش توسعه بیمه های مسئولیت با سخنرانی دکتر یونس مظلومی در مشهد

همایش توسعه  بیمه های مسئولیت با سخنرانی دکتر یونس مظلومی در مشهد

دومین همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه با موضوع "توسعه بیمه های مسئولیت"  توسط انجمن حرفه ای صنعت بیمه برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، به نقل از انجمن حرفه ای صنعت بیمه، با توجه به گستردگي زمينه‌هاي حرفه ای گری و نياز روزافزون به تبادل نظر و گسترش انديشه‌هاي نو در صنعت بیمه، انجمن حرفه ای صنعت بیمه، پس از برگزاری موفق اولین همایش در تبریز با موضوع "ارتقاء توانمندی های حرفه ای شبکه فروش" و استقبال گسترده اهالی صنعت بیمه، برای دومین بار و با حمایت سندیکای بیمه گران، پژوهشکده بیمه، و شرکت های بیمه و همکاری انجمن صنفی کارگزاران رسمی بیمه خراسان رضوی در نظر دارد همایش توسعه توان حرفه ای صنعت بیمه با موضوع "توسعه بیمه های مسئولیت" را با محورهای  بیمه های مسئولیت، چالش ها و فرصت ها،  بازاریابی و فروش بیمه های مسئولیت، مدیریت ریسک و صدور بیمه های مسئولیت با تاکید بر محصولات جدید و خسارت در بیمه های مسئولیت برگزار نماید.

گفتنی است یک از سخنرانان اصلی همایش فوق دکتر یونس مظلومی مدیر عامل بیمه رازی هستند و محور سخنرانی ایشان مدیریت ریسک و صدور بیمه های مسئولیت با تاکید بر محصولات جدید می باشد.

لازم به ذکر است روز بعد از همایش چهار کارگاه با عناوین "روشهای ارزیابی و برآورد خسارت در بیمه های مسئولیت" ،"بیمه های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان"، "روشهای محاسبه و ارزیابی ریسک بیمه های ثالث پروژه های ساختمانی و عمرانی" و "روش های مناسب بازاریابی و فروش بیمه های مسئولیت" به صورت همزمان برگزار خواهد شد که ثبت نام کنندگان در همایش می توانند به صورت رایگان از این کارگاه ها استفاده نمایند.

 

  • تاریخ درج: 12 دی 1395
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بیمه رازی می‌باشد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید