دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی با صدور پیامی فرارسیدن روز کارمند را به کارمندان و نمایندگان شرکت بیمه رازی تبریک گفت.

متن پیام دکتر جباری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روز کارمند فرصت مناسبی است تا از زحمات و تلاشهای صادقانه همکاران و نمایندگان ارجمند خانواده بزرگ بیمه رازی در سراسر کشور تشکر و قدردانی داشته باشم که قطعاً نقش مهم و موثری در اجرای چرخشهای استراتژیک شرکت و همچنین دستیابی به اهداف 1400 شرکت و پیشرفت آن ایفا می کنند و به عنوان یکی از پایه‏ های اصلی رشد و تعالی بیمه رازی شناخته می شوند.

در طی این مدت 6 ماه که توفیق همکاری با بیمه رازی نصیب اینجانب شده است ،  همکاران ، مدیران و شبکه فروش با تمام ظرفیت علمی و عملی خود کوشیده اند تا به بهترین وجه ممکن به مسئولیت خود عمل کنند.

افزایش سرمایه 600 درصدی و ارتقای جایگاه ده رتبه ای در صنعت بیمه و کسب رتبه سوم در بیمه های خصوصی، کسب توانگری مالی سطح یک و افزایش توانگری مالی شرکت از 102 درصد به 238 درصد ، اخذ رتبه نخست ظرفیت مجاز نگهداری در هر ریسک در بین شرکتهای خصوصی صنعت بیمه ، افزایش قابل توجه پرتفوی شرکت و اخذ قرارداد با 5 وزارتخانه ، کسب روابط عمومی برتر صنعت بیمه و افزایش 2000 درصدی تولید و انعکاس محتوای تبلیغاتی و رسانه ای نمونه ای از همکاری تیمی کارمندان بیمه رازی است که اگر همت و همکاری مضاعف بخشهای مختلف شرکت وجود نداشت، نمی توانستیم در مدت کوتاه این افتخارات ارزشمند را کسب عمل کنیم.

لذا جا دارد از زحمات و سختی هایی که در جریان کار و مخصوصا شرایط خاص روزهای کرونایی پیش آمد، از همه همکاران ، مدیران ، نمایندگان و شبکه فروش تشکر و قدردانی صمیمانه داشته باشم.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان، بویژه کارمندان صنعت بیمه ، بیمه مرکزی و سندیکای بیمه گران تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز کشورمان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

علی جباری