اولین نشست شورای هماهنگی معاونین فنی صنعت بیمه در سال جاری با حضور دکتر سید محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ، دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی و معاونین فنی شرکتهای بیمه کشور در محل در بیمه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی ؛ در این جلسه که با حضور بیش از سی نفر از معاونین فنی صنعت بیمه برگزار شد ، ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون رئوس برنامه های سال 1400 شورای هماهنگی ، گزارش کمیته های پنج گانه بازنگری آیین نامه های منتخب شورای عالی بیمه و برنامه ادامه کار آنها بررسی شد.

در این جلسه با تقدیر از خدمات دکتر زاهدنیا که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است ، احمد صفرزاده ، معاون فنی بیمه ایران به عنوان رییس شورای هماهنگی انتخاب شد.

 

سامانه هوشمند کنسرسیوم آتش‌سوزی بر مبنای بلاک چین رونمایی شد.

در حاشیه این نشست از سامانه هم‌بیمه‌گران بیمه رازی رونمایی شد .

سامانه هوشمند کنسرسیوم آتش‌سوزی بر مبنای بلاک چین تلاشی از صنعت بیمه کشور جهت بهره گیری از تکنولوژی های نوین در عملیات بیمه گری است. این سامانه در نتیجه راهبری شرکت بیمه رازی و پشتیبانی سندیکای بیمه‌گران ایران و پژوهشکده بیمه مرکزی به بهره برداری رسیده است و میتواند سامانه ای برای انجام هرگونه عملیات بیمه گری گروهی با مشارکت همه شرکت های صنعت بیمه باشد.

ملکی گفت: راهبر این سیستم دبیرخانه کنسرسیوم آتش سوزی است و این سامانه می تواند برای سایر رشته های بیمه ای هم استفاده شود. وی اضافه نمود بیمه رازی به نمایندگی از صنعت و با پیشنهاد سندیکا و پژوهشکده بیمه پیشگام شد تا این سامانه را بر روی بستر بلاکچین ایجاد کند اما این سامانه متعلق به کل صنعت بیمه خواهد بود.

استودیو خبر بیمه رازی افتتاح شد

 در این نشست مراسم رونمایی از استودیو خبر شرکت بیمه رازی با حضور دکتر علی جباری مدیرعامل و عضو هیات مدیره، دکتر سید محمد کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران ، مدیران و اصحاب رسانه در شرکت بیمه رازی برگزار شد.

دکتر علی کریمی رییس کل سندیکای بیمه گران با اشاره به خالی بودن یک استودیو خبری درصنعت بیمه ، آنرا پتانسیل خوبی برای برای اجماع و تبادل نظرخبرنگاران و اصحاب رسانه دانست و گفت : خوشبختانه شرکت بیمه رازی این ابتکار را برای خود ثبت کرد.

کریمی عملکرد مبتکرانه بیمه رازی را موجب ارتقای فرهنگ، ایجاد سرمایه گذاری قابل توجه برای تولید محتوا جهت ابلاغ و ارسال پیام های حاوی امنیت و آرامش برای بیمه گذاران و مردم دانست و افزود : مجموعه این موارد باعث توسعه فرهنگ بیمه می شود و امیدواریم این روند در آینده به سرعت جلو رود.