فرهاد دژپسند با انتشار پیامی ۱۳ رجب سالروز میلاد خجسته حضرت علی علیه السلام اسوه عدالت و پرهیزگاری و روز پدر را به ملت ایران و همکاران وزارت امور اقتصادی و دارایی تبریک گفت

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران( شادا) در پیام تبریک صادره از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی می خوانیم:

سیزدهم رجب خجسته زادروز بزرگ‌مردی است که ولادت و شهادتش در خانه خدا بود. در کعبه زاده شد و در محراب مسجد کوفه به شهادت رسید و در میانه این دو، عمری است گرانبها، که در سایه تربیت ناب نبوی، وجود گرانقدر حضرتش را تا اسوه تقوی و پرهیزگاری، حکمت و دیانت، شجاعت و عدالت، جهاد و شهادت، تعالی بخشید و مظهر جوانمردی و رادمردی لقب داد.

روز میلاد مردی که با زهد و تقوا، ژرف‌اندیشی و ساده‌زیستی و رشادت‌ بی‌نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت، تاریخ بشریت را متحول و مزین به سیره خویش ساخته است.

میلاد با سعادت نماد عدالت مولای متقیان حضرت علی(ع)  و روز پدر را خدمت مردم عزیز ایران اسلامی و یکایک همکارانم در خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

آرزومندم همه همکاران عزیز، با تأسی از شخصیت والای آن امام عزیز ، در تمام شئون زندگی، نقش تأثیرگذاری در خدمت به مردم این سرزمین داشته باشند، و برای شان روزگاری سرشار از سلامتی و سعادت و زندگی عزتمندانه  در ظل آیین علوی آرزومندم.

 امید که پروردگار متعال شایستگی پیروی راستین از رفتار، گفتار و کردار آن سرچشمه حقیقت و معرفت را نصیب همه ما گرداند.

لینک منبع:https://www.shada.ir/fa-IR/shada/11367/news/view/15814/205514/Staging