مجموعه چندمنظوره بازار بزرگ ایران- ایران‌مال که در تعطیلات عید روزانه میزبان بیش از 150 هزار بازدیدکننده است، از ابتدای ساخت تا به امروز تحت انواع پوشش‌های بیمه‌ای بیمه رازی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی،  با آغاز سفرهای نوروزی، بازار بزرگ ایران به یکی از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری کشور تبدیل‌شده است؛ به‌گونه‌ای که روزانه بیش از 150 هزار نفر از این جاذبه گردشگری تهران بزرگ دیدن می‌کنند. ایران‌مال علاوه برداشتن جاذبه‌های منحصربه‌فرد گردشگری همچون آب‌نمای موزیکال، باغ‌های ماهان و دیدار، پردیس سینمایی، ایوان الماس و اشراق، کتابخانه جندی‌شاپور و بازار سنتی و 10ها مکان دیدنی دیگر در نوروز 1401 ویژه‌برنامه‌های متعددی نظیر اجرای موسیقی سنتی و پاپ، نمایش چهره‌های تاریخی و علمی ایران‌زمین، آتش‌بازی و رقص نور را اجرا کرده است.

این برنامه‌ها که از شبکه‌های اجتماعی و تلویزیونی متعددی به شکل زنده پخش می‌شود، حضور مردم در ایران‌مال را افزایش بیشتری داده است.

فروشگاه‌های بازار بزرگ ایران هم در نوروز 1401 تخفیف تا 50 درصدی بر اجناس خود اعمال کرده‌اند که این موضوع هم موجب استقبال بیشتر افراد شده است.

وجود پارکینگ مسقف و فضای باز، تردد  بیش از 150 هزار بازدیدکننده درروز  را بدون کمترین ازدحام و اشکال ترافیکی و با سهولت هرچه‌تمام‌تر ممکن ساخته‌است.

بر اساس این گزارش پروژه چندمنظوره بازار بزرگ ایران – ایران‌مال از زمان آغاز فرآیند ساخت تا به امروز تحت پوشش‌های متنوع بیمه‌ای بیمه رازی است که از پوشش‌های مختلف آن می‌توان به بیمه حوادث برای سازه ایران‌مال، اموال، اثاثیه و کارکنان فروشگاه در کنار بیمه آتش سوزی و مسئولیت در قبال بازدیدکنندگان اشاره کرد.