مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به دستاوردهای بیمه رازی در دو سال اخیر گفت: بیمه رازی به عنوان یکی از لیدرهای بیمه‌های هواپیما، کشتی و انرژی در صنعت شناخته می‌شود و این مهم با اجرای پنج چرخش استراتژیک و همراهی ستاد، شعبه و شبکه فروش محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در سفر استانی به استان سمنان در جمع نمایندگان و کارکنان این استان با اشاره به نشاط کاری در نمایندگان و همکاران شعبه استان سمنان که عامل دلگرمی و رشد بیش از پیش فعالیت بیمه‌ای در این استان است، گفت: براساس شاخص‌های کمی و کیفی عملکرد شعب در سطح کشور هشت ماهه نخست سال جاری، پنج شعبه به عنوان شعب برتر انتخاب شده‌اند که شعبه سمنان نیز در بین شعب منتخب قرار گرفته است.

او ادامه داد: سهم بازار بیمه رازی در انتهای سال 1399، در بهترین حالت 1.7 درصد بوده و این در حالی است که سهم شرکت در زمینه سهم خسارت در حدود 1.8 درصد بوده و بالاترین نسبت خسارت در صنعت را تجربه کرده  و این در حالی است که با اجرای چرخش‌های استراتژی ابلاغی هیئت مدیره شرایط بیمه رازی پس از دو سال بسیار متفاوت و اصلاح شده و تمامی شاخص‌های کلیدی شرکت بهبود داشته است به طوری که این مزیت‌های رقابتی در بازاریابی و مذاکرات نمایندگان و شبکه فروش تاثیرگذار است.

مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به برنامه ریزی و به‌روزرسانی زیرساخت‌های شرکت در دو سال اخیر یادآور شد: اصلاح ساختار مالی شرکت در دستور کار قرار گرفت که منجر به افزایش سرمایه شرکت، رشد و ثبات توانگری مالی سطح یک و دریافت مجوز اتکایی عضویت کنسرسیوم انرژی و افزایش سهم نگهداری از هر ریسک از سوی بیمه رازی شد.

جباری خاطرنشان کرد: شرکت بیمه رازی که در گذشته به عنوان فروشنده بیمه‌های وسایل نقلیه موتوری شناخته می‌شد در حال حاضر با برنامه ریزی مناسب به عنوان بیمه‌گر تخصصی در بیمه‌های هواپیما، کشتی و انرژی شناخته می‌شود. همچنین در پیکره دولت چندین وزارتخانه و سازمان بزرگ را با خود همراه کرده است.

او بیمه رازی را در برخی شاخص‌ها در بین پنج شرکت برتر صنعت بیمه معرفی کرد و یادآور شد: سهم نگهداری بیمه رازی در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و این مهم در کنار دیگر مولفه‌های اقتصادی و عملکردی علاوه بر تامین انتظارات سهامداران بورس و غیر بورسی در فعالیت حرفه‌ای نمایندگان و شبکه فروش تاثیر قابل توجهی دارد و اعتماد بیمه رازی بر توانمندسازی و توسعه کمی و کیفی شبکه فروش و نمایندگان خود است.

مدیرعامل بیمه رازی بیان کرد: بیمه رازی در تمامی مراکز استان‌ها شعبه فعال دارد و در سال گذشته مجوز تاسیس 33 شعبه جدید از سوی هیئت مدیره صادر شده و شعب یاسوج، بابل، کاشان ماهشهر راه اندازی شده و بیمه رازی در ماه‌های آینده در شهر شاهرود شعبه افتتاح خواهد شد و توسعه شعب در شهرهای مهم یکی از ابزارهای تحقق پنج چرخش استراتژیک از جمله اجرای هرچه بهتر استراتژی شعبه مداری و نماینده محوری و کسب رضایت بیشتر به بیمه‌گذاران است.

جباری جایگاه مدیران شعب و استانی را هم سطح مدیران ستادی دانست و گفت: ساختاری ستاد و شعب در راستای چالاکی و تقویت شعب و نمایندگان و افزایش خدمت رسانی به ذینفعان اصلاح شده است.

نایب رئیس هیئت مدیره بیمه رازی افزود: قراردادهای جدیدی با حوزه بانک، معادن و فلزات و حمل و نقل به امضا رسیده و بیمه رازی بهترین خدمات را به این موسسات ارائه خواهد کرد که این بازارسازی زمینه بازاریابی را برای نفوذ بیشتر در خدمت شبمه فروش در سراسر کشور را ایجاد کرده است.

او گفت: بیمه رازی فعالیت خود را برپایه خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات به‌روز و متفاوت طراحی کرده و بیمه‌گری نوین در سال جاری در خدمت ارزیابی دقیق ریسک و نرخ‌گذاری فنی و بهبود خدمات پس از فروش درآمده است به طوری که بیمه‌گذاران بزرگ که به دنبال کیفیت خدمات هستند، قرارداد پوشش‌های بیمه را مجدد نزد بیمه رازی را تمدید کرده‌اند.

جباری در انتها با اشاره به عملکرد مناسب شعبه و نمایندگان استان سمنان، تاکید کرد: با توجه به قابلیت و دانش فنی همکاران و شبکه فروش استان سمنان تداوم رشد عملکرد فعلی مورد انتظار است، از این‌رو نیاز است ضمن توسعه شبکه فروش در تمامی شهرهای این استان و تمامی ظرفیت شعبه در پاسخگویی به نمایندگان و مشتریان فعال گردد.

بر اساس این گزارش، در انتهای جلسه هم اندیشی مدیرعامل بیمه رازی با شبکه فروش استان سمنان این شرکت از نمایندگان و کارگزاران برتر این استان تقدیر و تشکر شد.