مدیرعامل بیمه رازی با تاکید بر ارائه خدمات به‌روز گفت: شعب استانی با حمایت از نمایندگان و شبکه فروش در راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه قدم بردارند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی که به همراه معاونان، مدیر روابط عمومی و مدیر امور شعب شرکت بیمه رازی برای افتتاح شعبه شاهرود به این شهر سفر کرده بود، گفت: ارائه خدمات و ترویج فرهنگ بیمه در حوزه شعبه شاهرود حائز اهمیت است که در این راستا همراهی شعب با نمایندگان بسیار مهم است.

مدیرعامل بیمه رازی با تاکید بر اینکه همکاران شرکت بیمه رازی در راستای اجرای هرچه بهتر سیاست‌های شرکت قدم برمی‌دارند، خاطرنشان کرد: شهر شاهرود دارای ظرفیت قابل ملاحظه‌ای در راستای فعالیت‌های بیمه‌ای است و امید می‌رود نمایندگان از این ظرفیت در راستای افزایش حجم پرتفو و ضریب نفوذ بیمه در استان استفاده کنند.

او تاکید کرد: با توسعه بیمه در این استان می‌توان به تعداد بیمه‌گذاران بیمه رازی افزود و سیاست‌های شرکت به درستی اجرایی شود  و این در حالی است که فرهنگ غنی شهر شاهرود و فضای حاکم بر این شهر در توسعه فرهنگ بیمه بسیار تاثیرگذار است.