فرا رسیدن نوروز، فصل رویش و نو شدن را خدمت همکاران، شبکه نمایندگی، کارگزاران خانواده بزرگ بیمه رازی، فعالان اقتصادی و صنعت بیمه و همچنین عموم مردم شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

خدای سبحان را سپاسگزارم که با نشان بهار به عنوان یکی دیگر از برگ‌های زیبای خلقت، ورق جدیدی در زندگی همه ما رقم زد و برای آزمونی تازه به ما فرصت دوباره در کنار هم بودن، جهت نو شدن و تلاش برای خدمت بیشتر به خلق خدا داده شد.

سال 1401 سالی بسیار پرفراز و نشیب برای همه از جمله صنعت بیمه کشور بود. مشکلات ناشی از نوسانات تورمی و همچنین چالش‌های پیش‌روی آن که باعث ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای ملت عزیز و فضای اقتصادی کشور شد.

لیکن خوشبختانه با راهبری بیمه مرکزی، سندیکای بیمه‌گران، همراهی و همکاری مدیران، همکاران، شبکه نمایندگی و کارگزاران در بیمه رازی، همانند سایر چالش‌های قبلی مانند زلزله، سیل و … تا حدود بسیار زیادی توانستیم با ایجاد درک متقابل با گروه هدف به بیمه‌گذاران عزیز بیمه رازی خدمات مطلوب ارائه نماییم.

در طول یکسال اخیر شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی کشور با 19 سال سابقه درخشان و با توانگری مالی سطح یک در صنعت بیمه کشور و بالاترین رتبه از لحاظ سرمایه، دارای مجوز قبولی اتکایی، ضمن خلق و تولید محصولات و خدمات نوین بیمه‌ای و پیشرو در بیمه‌گری دیجیتال، طرف قرارداد با بیش از شش هزار مراکز درمانی برخط در تمامی شهرهای کشور، انعقاد قرارداد گروهی با چندین وزارتخانه و ارزیابی و پرداخت به‌موقع خسارت، در ارائه خدمات سریع و به‌موقع با افزایش تولید و انعکاس محتوای تبلیغاتی و رسانه‌ای و به منظور افزایش بهره گیری از فضاهای مجازی جهت توسعه و گسترش خدمات بیمه‌ای به گروه هدف، بسیار خوش درخشیده و باعث افزایش وفاداری مشتریان به شرکت بیمه رازی گردیده است.

انشالله سال آینده، سالی بسیار متفاوت از سال گذشته برای صنعت بیمه خواهد بود؛ چرا که صنعت بیمه نیازمند تحول اساسی جهت شناسایی ابعاد ریسک‌های نوظهور در حوزه‌های مختلف و تولید محصولات متناسب با این ریسک‌ها به لحاظ تغییرات اساسی در کسب‌و‌کارهای مختلف می‌باشد و خوشبختانه شرکت بیمه رازی در مسیر این تحولات با تدوین استراتژی‌های مشخص به عنوان اولویت‌های شرکت، به دنبال «تحول و اوج بیمه رازی» با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه شرکت از جمله شبکه نمایندگی، نیروی انسانی مجرب و متخصص، سهامداران توانمند و بیمه‌گذاران بالقوه و بالفعل در سال آتی هستیم.

مطمئناً با اتکال به خداوند سبحان و با تلاش و همراهی مجموعه صنعت بیمه، در سال پیش‌رو شاهد افزایش ضریب نفوذ و تحولات اساسی در توسعه و تعمیم پوشش‌های بیمه‌ای به عنوان بهترین استراتژی صنعت بیمه کشور خواهیم بود.