مدیر شعبه استان البرز از  امضا قرارداد با بیمه گذاران بزرگ با محوریت بیمه نامه‌های تخصصی انرژی، آتش سوزی و باربری خبر داد و گفت: بسته‌های بیمه‌ای خاص برای بیمه گذاران بزرگ طراحی شده و با بیمه گذاران بزرگ به صورت تک رشته کار نمی‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، سیدعلی میراحمدزاده- مدیر شعبه استان البرز بیمه رازی که مهمان شصت‌وچهارمین سه‌شنبه‌های پاسخگویی بود،

میراحمدزاده بیان کرد: شعبه استان البرز طی یک برنامه سه ساله مسیر رو به اوج را طراحی و پایه ریزی کرده است که طبق این برنامه در دو سال نخست رفع موانع و ثبات شرایط استاندارد و سال سوم آغاز فرآیند رو به اوج و رشد در دستور کار قرار گرفته است.

او ادامه داد: در خرداد سال گذشته ساختمان جدید شعبه با حضور اعضای هیئت مدیره و همکاران به نام صنعت بیمه افتتاح و آغاز به کار کرد و این موضوع تاثیر مهمی بر عملکرد بیمه رازی در استان البرز داشت.

این عضو خانواده بیمه رازی تصریح کرد: با افتتاح ساختمان جدید شعبه، تعداد نیروی انسانی متخصص در این شعبه افزایش یافت و در کنار آن با ارتقا زیرساخت‌های شعبه، جذب نمایندگی در این شعبه بیمه رازی روند صعودی به خود گرفت که در نهایت منجر به تثبیت شرایط شعبه در استان، افزایش حجم پرتفو و تسهیل امور بیمه‌ای در این شعبه استانی شد.

مدیر شعبه استان البرز مهم ترین هدف این شعبه در سال 1401 را تثبیت جایگاه بیمه رازی در استان البرز دانست و خاطرنشان کرد: تکمیل نیروی انسانی و افزایش تعداد نمایندگان و تحقق بودجه ابلاغی اهداف مهم شعبه در سال 1401 بود که این موارد محقق شد.

او تصریح کرد: در سال گذشته  15 نمانیده جذب شعبه البرز بیمه رازی شد که این موضوع با توجه به اهداف تعیین شده در سال 1402 همچنان ادامه داد و از برنامه جذب 60 نماینده در سال 1402، 12 نماینده در این استان جذب شرکت بیمه رازی شده‌اند.

میراحمدزاده با تاکید بر اینکه در سال 1401 نسبت به سال 1400 رشد 25 درصدی در جذب پرتفو به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: بیش از 95 درصد بودجه ابلاغی سال 1401 شعبه البرز محقق شده که اگر بررسی و تحلیل ریسک پرتفو مدنظر نبود، جذب پرتفو بیش از این میزان بود که البته باید یادآور شد، بیمه رازی به هر قیمتی پرتفو جذب نمی‌کند و باید استانداردهای سوددهی عملکرد با دقت رعایت شود.

مدیر شعبه استان البرز، ادامه داد: در ادامه مسیر برنامه ریزی شده در شعبه استان البرز، در انتهای سال گذشته تمامی قراردادها بازنگری و بررسی و خروجی این موضوع مهم منجر به عدم تمدید برخی قراردادها شد که تاثیر این اتفاق در سال جاری در آمار شعبه به ویژه کاهش ضریب خسارت قابل لمس است.

او مهمترین هدف سال 1402 را کسب پرتفوی ابلاغی سودآور بیان کرد و گفت: افزایش تعداد نمایندگان و افزایش رشد عملکرد شعبه بیش از میانگین اعلامی صنعت بیمه از اهداف سال جاری بیمه رازی است.

این عضو خانواده بیمه رازی تاکید کرد: در مسیر رو به اوج بیمه رازی که تاکید ویژه‌ای به بیمه‌های آتش سوزی، عمر و باربری دارد، در سال جاری قراردادهای بسیار مهمی در این زمینه به امضا رسیده که به طور حتم تاثیر قابل توجهی در همکاری‌های سال‌های آینده شرکت دارد.