مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه در این شرکت خواهم ماند، گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و ارتقا برخی زیرساخت‌ها در سال گذشته، شرکت بیمه رازی در سال جاری مسیر رو به اوجی را پیش روی خود متصور است و خروجی بسیار متفاوتی در انتظار این شرکت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در همایش شورای مدیران این شرکت، اظهار کرد: در سال‌های اخیر یکی از اقدامات صورت گرفته در شرکت بیمه رازی تنفیذ اختیار از سوی ستاد به شعب و نمایندگان بود که در روزهای آینده در ساختاری جدید حدود اختیارات بیش‌تری به همکاران شعب تنفیذ خواهد شد.

او ادامه داد: در روزهای انتهایی تیرماه سال جاری جلسه مجمع شرکت بیمه رازی برگزار شد که نتایج بسیار قابل قبولی همچون صفر شدن زیان انباشته شرکت بعد از 10 سال اعلام شد که این مهم در عملکرد 1402 شرکت بیمه رازی به خصوص تمدید مجوز قبولی اتکایی و افزایش حجم درآمدها تاثیرگذار است.

جباری خاطرنشان کرد: در برنامه‌ریزی‌های اخیر شرکت بیمه رازی توجه ویژه‌ای به طراحی و ایجاد مجتمع‌های تخصصی شده که ماموریت‌های ویژه‌ای برای آن‌ها ترسیم شده و از این مجتمع‌‌ها می‌توان به مجتمع‌های تخصصی خودرو و درمان اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی با اشاره به عملکرد مجتمع تخصصی آراز، گفت: شعبه تخصصی آراز در راستای ارائه خدمات به‌روز به مشتریان ویژه با هدف کسب رضایت، جذب و ماندگاری مشتریان ویژه طراحی و آغاز به کار کرد.

او در ادامه یادآور شد: کمیته درمان شرکت بیمه رازی تشکیل شده و امید است خروجی مناسبی از این کمیته عاید شرکت شود، این موارد در حالی مطرح و اجرایی می‌شود که شرکت بیمه رازی به هر قیمتی به دنبال جذب بیمه نامه درمان نیست.

او در رابطه با رشد و ارتقاء شرکت بیمه رازی تاکید کرد: برای رشد و ارتقاء واحدهای مختلف و در نهایت شرکت بیمه رازی باید، هر بخش و واحد عملکرد خود را به صورت مستمر با توجه به برنامه ریزی کلان شرکت، بررسی و پایش کند، زیرا این مهم در اجرای هرچه بهتر فرآیندها و دستیابی به اهداف کلان شرکت تاثیرگذار است.

جباری با اشاره به تئوری‌های مدیریت تصریح کرد: شرکت بیمه رازی بر آن است تا در زمینه مدیریت از تئوری‌های آکادمیک استفاده کند و این تنها مربوط به سطح مدیران ارشد نیست و حتی کارشناسان باید برای رشد و ارتقا از طریق روش‌های علمی تلاش کنند.

مدیرعامل بیمه رازی ادامه داد: شرکت بیمه رازی از ابتدای سال تا 20 مرداد 1402 رشد بیش از 100 درصدی را در تولید حق بیمه و درآمد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، تجربه کرده است و در رشته‌هایی همچون عمر زمانی، آتش سوزی، حوادث و ثالث بیش از 300 درصد رشد حق بیمه تولیدی را به ثبت رسانده است.

این عضو هیئت مدیره شرکت بیمه رازی بیان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های شرکت در سال جاری وصول مطالبات، رشد و ارتقا شبکه نمایندگی است که برای هر کدام از این موارد شاخص‌های به‌روز طراحی و مورد آزمایش قرار گرفته است.

او گفت: یکی از واحدهای بسیار مهم شرکت بیمه رازی، مدیریت کسب و کار دیجیتال است که نگاه ویژه‌ای به حوزه مشتریان دارد که در این رابطه در قالب یک سامانه جامع، خدمات و اقدامات مبتنی بر فناوری به مشتریان خرد و کلان ارائه خواهد شد.

مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به برخی حواشی نسبت به خداحافظی او از بیمه رازی، بیان کرد: با توجه به پیشنهادات کاری بسیار، به دلیل تعهد کاری و اخلاقی که به شرکت بیمه رازی دارم، در این شرکت خواهم ماند.