جذب نیروی فروش

دیدن این ویدیو ۶۰ ثانیه ای می تواند آینده شما را متحول کند

زودتر از دیگران ثبت نام کنید

جهت ثبت نام لطفا بر روی لینک زیر کلیک و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید.(مزایای حرفه‌ای نمایندگان بیمه زندگی آینده ساز (سفیران آرامشتعیین محل سکونت

icon

آموزش‌های حرفه‌ای بازاریابی و فروش بیمه زندگی


بر خود وظیفه می‌دانیم که هیچ‌گاه و تحت هیچ شرایطی همکاران و نمایندگان خود را تنها نگذاریم و همیشه با ارائه‌ جدیدترین آموزش ها و با در اختیار قرار دادن جدیدترین مقالات آموزشی پشتیبان ایشان باشیم. چرا که به این موضوع ایمان داریم که موفقیت شما، موفقیت ما را در بر دارد.

تعیین محل سکونت

icon

بهره مندی از فضای کسب و کار


نمایندگان بیمه زندگی (سفیران آرامش) می‌توانند بدون دارا بودن هر گونه محل اداری یا تجاری، نسبت به اخذ نمایندگی بیمه زندگی اقدام نموده و کلیه امور و فعالیت‌های بیمه‌ای خود را انجام دهند.

تعیین محل سکونت

icon

امکان فعالیت در سراسر ایران


بر خلاف اکثر شرکت‌های بیمه‌ای که شما را ملزم به فعالیت در یک شهر یا استان خاص می‌نمایند، نمایندگان بیمه زندگی (سفیران آرامش) بیمه رازی می‌توانند در هر منطقه‌ای از کشور عزیزمان ایران، اقدام به جذب و ارائه پیشنهاد بیمه‌نامه نمایند.

تعیین محل سکونت

icon

برگزاری دوره‌های آموزشی و همایش‌های بیمه‌ای


به صورت ماهیانه و یا حداکثر فصلی، دوره‌های آموزش بازاریابی و فروش بیمه زندگی را برای همکاران و نمایندگان خود برگزار می کنیم و علاوه بر معرفی جدیدترین روش‌های بازاریابی و فروش بیمه زندگی، به سوالات و مسائل پیش روی آنان پاسخ می دهیم.

تعیین محل سکونت

icon

دریافت کارمزد مستمر


در مشاغل دیگر بازاریابان تنها یک بار به ازای هر فروش کارمزد دریافت می‌کنند اما با پیوستن به نمایندگان بیمه زندگی رازی (سفیران آرامش)، کارمزد هر بیمه‌نامه زندگی را که صادر می‌کنید به صورت ماهیانه با پرداخت اقساط دریافت خواهید کرد ( آیین‌نامه ۵۴ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران).

تعیین محل سکونت

icon

اعطای وام و تسهیلات شغلی


بیمه رازی برای نمایندگان بیمه زندگی (سفیران آرامش) خود انواع وام و تسهیلات شغلی را در نظر گرفته است.

تعیین محل سکونت

icon

بهره مندی از مزایای بیمه درمان تکمیلی


هر نماینده‌ بیمه زندگی (سفیر آرامش) تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه رازی قرار خواهد گرفت. همچنین هر نماینده برای اعضای خانواده خود نیز می‌تواند از این بیمه‌نامه استفاده کند.

نه سابقه کار می‌خواد نه آشنا و روابط خاص. با کمک این حرفه می‌تونم هزینه‌های دانشگاهمو بپردازم. وقتی هم فارغ التحصیل شدم کسب و کار خودمو دارم! دیگه چی بهتر از این؟

پذیرش در سراسر ایران

به شما ایمان داریم! به بیمه رازی بپیوندید!client
خوبیش اینه که لازم نیست ریسک کنم و کار فعلیمو رها کنم. می‌تونم بعد از ساعت کاریم به بازاریابی و فروشندگی بیمه زندگی بپردازم. مطمئنم با استعدادی که من دارم به زودی درآمدش از کار فعلیم هم بیشتر میشه. به زودی رئیس خودم خواهم بود، وقتشه خودمو نشون بدم!

برایان تریسی میهمان بیمه رازی

برایان تریسی، در همایشی 8 ساعته که به همت بیمه رازی برگزار شد نکات طلایی فروش بیمه‌های زندگی و تجربیات 40 ساله ی خود (برایان تریسی خود زمانی یک فروشنده موفق و حرفه ای بیمه های زندگی بوده است) در این صنعت را به طور اختصاصی به نمایندگان بیمه رازی (سفیران آرامش) آموزش داد. این امر نشان می دهد بیمه رازی تا چه حد برای نمایندگان خود اهمیت قائل است و بر آموزش آنان تاکید دارد. در این وب سایت می توانید قسمتی از آموزش های این معلم کارکشته فروش بیمه های زندگی را مرور نمایید:

client
client

سوالات متداول

چرا بیمه رازی؟

icon

۱۶,۶۸۷,۱۵۷

بیمه نامه صادر شده

icon

۱,۰۵۷,۱۱۴

تعداد خسارت های پرداختی

icon

۲۰۰۰

میلیارد ریال مبلغ سرمایه

icon

۱۵۲۲

نمایندگی در سراسر ایران

icon

۴۲

شعبه در سراسر کشور

این شغل برای یه خانم شاغل یا خانه دار عااالیه. چون ساعت کاریش آزاده و می تونم بعد از کارای خودم بهش بپردازم. وقتشه از استعدادم استفاده کنم، به زودی یه درآمد خوب برای خودم خواهم داشت. تازه خودم و خانوادم هم تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار می گیریم.

ماشین پول سازی شما

مدت قرارداد بیمه های زندگی معمولا بین ۱۵ -۳۰ سال است. در تمام این مدت شما ماهانه از حق بیمه هایی که فروخته اید کارمزد دریافت می کنید! این یعنی از زحمت ۱ سالتان ۱۵ سال بهره خواهید برد. پس از مدتی فعالیت در این حرفه، ماشین پول سازی خواهید داشت که بدون اینکه کار کنید برای شما تولید ثروت می کند.

client